De ce s-a intimplat asa?

Модераторы: Варонка, Lo

Ответить
fant
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пт июл 20, 2007 13:52

De ce s-a intimplat asa?

Сообщение fant »

Prima data scriu pe acest forum, pur si simplu imi este greu pe suflet si trebuie sa zic cuiva acestea. La prieteni si cunoscuti nu vreau dar asa incognito cred ca se poate.
Asrta este istorioara mea: Mai bine de doi de zile in urma am inceput sa ma intilnesc cu o fata. Ea era virgina si cand i-am luat chestia asta, dar asta s-a intimplat cam maxim dupa o luna dupa ce am inceput sa ne intilnim, asta a fost o tragedie intreaga, plansete si boce etc. Mai pe scurt chestii care eu nu iubesc deloc, ca atare nici nu ma interesa virginitatea ei, pentru mine importa ca sa fie cu mine si sa nu ma insele atata timp cat se intilneste cu mine. Relatia noastra de mai departe s-a astamparat intr-un fel, ea s-a calmat peste o perioada de timp si intr-adevar era bucuroasa ca a facut sex cu mine(nu stiu, poate ca nu atat cu mine cat ca a facut sex, sarmana murea dupa asta si la o usoara atingere devenea aprinsa si plina de dorinta). Mai departe au rulat relatiile noastre incetisor, cred ca la toti. Ultima jumatate de an noi mereu ne certam, azi ne certam, maine ne impacam si tot asa. Ea era de necontrolat, purtarea ei era schimbata nebuneste fata de ceea ce a fost mai inainte, pur si simplu au inceput probleme la universitte cu examenele si in curand trebuia sa termine si sa-si gaseasca de lucru. In general ea e o fire care vrea foarte multe fara a face nimic, numai spune mereu ca va face, ca va avea etc. Pina la urma mi-a spus ca s-a culcat cu cinci baieti(dintre care cu unii de mai multe ori, unii find profesori tinerei de la universitatea la care invata), si cu primul dintre ei chiar inca anul trecut. Mi-a spus ca a facut-o de durere ca noi nu ne impacam si ca eu n-o iubeam asa cum trebuia. Oare aceasta este normal? Eu cum am aflat aceste amanunte am ramas pur si simplu socat si nici acum nu-mi pot reveni. Intre timp ea a inceput sa bea, sa fumeze, ceea ce nu era cand am inceput sa ma intilnesc. Eu niciodata in acesti ani n-am schimbat-o cu nimeni, desi normal ca pina la ea am mai avut vreo cinci fete. Dar cu aceasta am crezut ca imi voi face viata si iata asa poveste.
Ma aflu intr-o prapastie si nu stiu unde s-o apuc, ma doare inima si sufletul, ma intreb mereu de ce ea asa a procedat? Cand imi povestea totul imi spunea ca ma iubeste numai pe mine si toata viata o sa ma iubeasca pe mine si ca din punct de vedere sexual nici unul din ei nu s-a comparat nici aproape ce am avut intre noi doi. Atunci care e problema, sincer nu inteleg, de ce a facut aceasta?
Аватара пользователя
Лень Ленивая
ГУРУ
Сообщения: 6058
Зарегистрирован: Чт июн 28, 2007 13:59
Контактная информация:

Сообщение Лень Ленивая »

Нет любви. Всё просто. У неё к тебе. Ты милый, хороший, замечательный любовник, ит.д., но нелюбимый.
fant
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пт июл 20, 2007 13:52

Сообщение fant »

Лень Ленивая писал(а):Нет любви. Всё просто. У неё к тебе. Ты милый, хороший, замечательный любовник, ит.д., но нелюбимый.
poate ca si ai dreptate ...
Аватара пользователя
-slayer-
ГУРУ
Сообщения: 7863
Зарегистрирован: Чт янв 22, 2004 20:27
Откуда: Ботаника нижняя
Контактная информация:

Сообщение -slayer- »

fant,
В рубрику "Самаритянка" не пробовал писать?:)
fant
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пт июл 20, 2007 13:52

Сообщение fant »

-slayer- писал(а):fant,
В рубрику "Самаритянка" не пробовал писать?:)
:) bine ca ti-e vesel, nici o suparare
Аватара пользователя
Мастерица
Продвинутый
Сообщения: 656
Зарегистрирован: Пт июл 13, 2007 09:11

Сообщение Мастерица »

нет любви... и усе тут!!!
Аватара пользователя
[geniuz]
Завсегдатай
Сообщения: 2736
Зарегистрирован: Сб авг 26, 2006 10:41

Сообщение [geniuz] »

а я хер че понял....
Аватара пользователя
Шатра
Завсегдатай
Сообщения: 2758
Зарегистрирован: Пт авг 25, 2006 01:44

Сообщение Шатра »

[off]fant,
На румынском напиши, на молдавском не понимаю..[/off]
Аватара пользователя
Вячеслав
Старожил
Сообщения: 1533
Зарегистрирован: Ср окт 05, 2005 10:44
Контактная информация:

Сообщение Вячеслав »

Время лечит. Займись своими делами, не поддерживай с ней контакты - само забудется со временем.
Аватара пользователя
Варонка
ГУРУ
Сообщения: 6462
Зарегистрирован: Чт янв 22, 2004 15:47
Откуда: из перьев
Контактная информация:

Сообщение Варонка »

почему?
потому что все бабы дуры.
Аватара пользователя
DJ Танк
Завсегдатай
Сообщения: 2225
Зарегистрирован: Вс янв 07, 2007 23:18
Контактная информация:

Сообщение DJ Танк »

[geniuz],
:beer:
fant
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пт июл 20, 2007 13:52

Сообщение fant »

Вячеслав писал(а):Время лечит. Займись своими делами, не поддерживай с ней контакты - само забудется со временем.
Multumesc pentru sfat, asa m-am gandit si eu sa fac. Dar mai e aceea ca eu o iubesc si imi pasa pentru ea, n-as vrea ca ea cu totul sa se ingloade. Ea acum isi vrea nespus de mult so iert, dar cum? Mai ales ca cunosc si persoanele (cel putin in fata) cu care ea s-a culcat. Imi pare foarte rau pentru ea, dar nu pot sa schimb nimic, absolut nimic, nu pot da timpul inapoi si nici ea.

[off]добавлено спустя 2 минуты:[/off]
Варонка писал(а):почему?
потому что все бабы дуры.
Nu stiu, dar cel putin aceasta este prostuta tare, n-o inteleg absolut deloc: de ce sa se duca cu altii daca cu mine i-a fost bine? Stiu ca oamenii de la rau fug, dar de la bine inca n-am auzit cazuri de acestea.
Аватара пользователя
vittorio
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вс июн 24, 2007 00:37

Сообщение vittorio »

znaishi ,odnajdi odin govovorit drugomu: "ia ia v devcencah nicego ne ponimaiu..."
togda drugoi otvecaiet : " znacit ti v nih polnostiiu razobralsia..."
ne ti odin v tacoi situatsii bil...
spustea 1,5 goda sovmestnoi jizni ona izmenila... sprashivaetsia zacem?
sex vsegda otlicnii (eto zametno, necotorie vesci poddelati nevozmojno,)
cto ia tolico ne delal dlia nee..., vse cto bilo neobhodimo...
odnako,... , potom jalela...
no proshloe slojno vernuti...
oceni mnogoe zavisit ot nee...
no po moemu vtoroi shans , v bolishenstve slucaiev, ne umesten...
tolico ne dumai cto tvoi vtoroi budet cem-to...
ne izvestno.
vgse zavisit ot vas dvoih...

[off]добавлено спустя 2 минуты:[/off]

scuze pentru translit, nu-mi place cum traduce...

[mod="Варонка"]не нравится как переводит - пиши по-румынски, или нормально кириллицей. в след раз буду плюсовать.[/mod]
Аватара пользователя
Monkey mafia
Завсегдатай
Сообщения: 2593
Зарегистрирован: Чт июл 07, 2005 10:35
Откуда: GhostTown

Сообщение Monkey mafia »

Варонка,
почему?
потому что все бабы дуры.
[off]Рулишь :D[/off]
Аватара пользователя
=MIA=
Отец
Сообщения: 4635
Зарегистрирован: Сб июл 02, 2005 15:25
Откуда: Кишинев
Контактная информация:

Сообщение =MIA= »

видимо у девушки появилось много знакомых, сменился круг общения...другая жизнь явилаьс перед ее глазами, которая показалась ей лучше...она стала жить в свое удовольствие и плевать она хотела на свою детскую любовь...
может оставалаьс привязанность..знала что ты етсь и никуда не денешься... а потом надоело ей...не выдержала и все высказала...
такова жизнь...
держись...пройдет..забудется..не зацикливайся главное на ней..
meortvii
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вс июл 22, 2007 05:30

Сообщение meortvii »

deci ma fratioare ce te ajugi de a te ajutora deo fata care se fute cu toti :mad: :cranky:
trebuie doar sa te opresti si sa te gindesti:
1daca te iubea nu se culca cu altiiii :gg:
2daca te iubea nu era sa se f... cu capul :gg:
si asa sunt milioane
una ce pot sati spun yo ca esti barbat nu muiere si trebuie sa ai demnitate :evil: si sa nu te lasi cucerit de sentimente :? :cry:
fii cum esti caci ele vin si pleaca dar tu oricum ramii tu :laugh: bucuros de tot ceai facut si de cenu ai dovedit sa faci.....
decizie finala:nu te merita feti6kana asta :o amatoare de .... si de imigranti!!!!
tinete pe piciore :D
deci daca ai nevoie de un sfat mai profundat ma poti apela :D
fant
Новичок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пт июл 20, 2007 13:52

Сообщение fant »

=MIA= писал(а):видимо у девушки появилось много знакомых, сменился круг общения...другая жизнь явилаьс перед ее глазами, которая показалась ей лучше...она стала жить в свое удовольствие и плевать она хотела на свою детскую любовь...
может оставалаьс привязанность..знала что ты етсь и никуда не денешься... а потом надоело ей...не выдержала и все высказала...
такова жизнь...
держись...пройдет..забудется..не зацикливайся главное на ней..
Pai sincer sa fiu acest cerc al ei nou de cunostinte din pacate nu reprezinta absolut nimic (si din acest motiv imi e jale de ea), cum a putut sa decada asa? Aceste cunostinte cauta numai sa profite de ocazii, si ca personalitati sunt nulitati(cel putin eu asa i-am considerat mereu, nu spun acum aceasta din cauza la ceea ce s-a intimplat). In fine vad ca parerile la toti pe acest forum se rezuma practic la faptul ca ea nu m-a iubit si s-a folosit practic de mine mereu, apoi s-a deprins cu mine si acum ii este greu sa se desprinda de ideea ca no sa mai fiu aproape, nu in zadar ma mai suna adica sa mai auda cel putin vocea... cauta si ea un mijloc mai simplu pentru ea ca sa ma uite, pe cand e dureros pentru mine. Eu am sa incerc sa las timpul sa curga si poate intr-o buna zi ceva se va schimba si am sa pot uita de ea si de aceasta "dragoste". Multumesc tuturor pentru sfaturile voastre.
Ответить

Вернуться в «Любовь, Знакомства, Отношения»